Bursa Büyükorhan Evden Eve Nakliyat

Bursa Büyükorhan Evden Eve Nakliyat

Bursa Büyükorhan Evden Eve Nakliyat

Üstün teknoloji ve modern nakliyat ilkesi doğrultusunda hareket eden İmza Evden Eve Nakliyat, öncelikle uzman bir ekspertiz ile taşınacak olan eşyaların değerini belirler ve eşyaların yoğunluğuna göre en uygun aracı tahsis eder. Yine eşyaların durumuna göre hangi ambalaj malzemesinin kullanılacağına ve asansör kullanımı olup olmayacağına karar verilir.

Eşyaların taşınacak olduğu bölgenin mesafe durumu ve kaçıncı kata taşıma işlemi yapılacağı da önceden belirlenir. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen firmamız, sorunsuz bir taşıma işlemi olması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Ürünleriniz elemanlarımız tarafından en uygun ambalajlar ile teker teker paketlenmektedir. Bütün eşyalar bu şekilde hazırlanarak kolilenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Eşyalar dış asansör aracılığı ile aracımıza yüklenir ve taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için özenle dizilir.

Taşınılacak olan binaya gelindiği zaman da yine aynı şekilde dış asansör sistemi yardımı ile aracımızdaki eşyalar sırası ile yeni binaya çıkarılır ve paketler büyük bir özenle açılarak eşyalar sizlerin isteğine göre yerleştirilir. Kurulumu yapılması gereken eşyalar da yine elemanlarımız tarafından monte edilir.

Bursa Büyükorhan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanında ofis taşımacılığı hizmetimiz ile de firmalarınızın adres değişikliği nedeni ile taşınma sürecinde yanınızda oluyoruz. Kusursuz taşıma ilkesi ile hareket eden firmamız, ofis ürünlerinizin taşıma işlemini büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir.

Eşya depolama hizmeti de sunan İmza Evden Eve Nakliyat, son teknolojik gelişmeler ile tasarlanmış olan büyük depolama tesislerimizde depolama hizmetlerini yürütmektedir. Müşterilerimizin eşyalarına verdiğimiz önem neticesinde depolarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenebilir hale getirilmiştir.

Parça eşya nakliyat hizmetimiz ile taşınması gereken az sayıda eşyası olan kişilerin ya da firmaların taşımacılık işlemlerini eşyaların miktarına bakmadan aynı kalite ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Firmamızın kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanmak isterseniz, 7/2 hizmet veren destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı