Bursa Gürsu Evden Eve Nakliyat

Bursa Gürsu Evden Eve Nakliyat

Bursa Gürsu Nakliyat

Bursa Gürsu Evden Eve Nakliyat

Bursa Gürsu Evden eve nakliyat olarak biliyoruz ki evden eve nakliyat özel bir iştir. Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Nakliye hizmeti verecek firmanın muhakkak olması gereken bir takım unsurları bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz firmanın kendine ait özel taşıma araçlarının olması ve sadece eşya taşımacılık işleri için dizayn edilmiş araçlardan oluşması gerekmektedir.

Firmamıza evden eve nakliyat talebiniz üzerine başvurduğunuz taktirde ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılması için günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde eksperimiz evinizi ziyaret eder. Tüm eşyaların bir listesi eksper tarafından çıkarıldıktan sonra size özel aracın, ekipmanın ve malzemelerin belirlenmesi sağlandıktan sonra nakliye tarihinizde tüm araç ve ekipmanlarımız hazırda bekletilerek taşımacılık hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz ilk olarak mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile demontesini yapar. Demonte gören mobilyalar ambalajlama malzemeleriyle paketlemesi yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak paketleme işlemi yapılır. Elbise dolabınız içerisinde giysiler şeffaf naylon poşetler içerisine konulur. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

Bursa Gürsu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde firmamız tüm eşyaların teslimatını yapar. Mobilyalarınız firmamız bünyesinde çalışan personeller tarafından montajı sağlanır. Beyaz eşyaların bağlantıları yine firmamız bünyesi yapılır. Gardırop içerisinde bulunan elbiseleriniz ise portatif askılı elbise dolapları içerisinde şeffaf naylonlar içerisinde ütüsü bozulmayacak şekilde nakliyesi yapılır.

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerindeki nakliyat talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır.

Eşyalar taşınmadan önce sigortalatılması lazım. Çünkü Bursa Gürsu Evden Eve Nakliyat güvencemizin teminatı olarak herhangi bir Kırılma, çizilme, burkulma, zedelenme ve buna benzer iş kazalarının olması durumunda müşteri bunun zararını nakliyat firmasından tahsil etmesi için bunun yapılması şarttır.

>>Bursa İmza Evden Eve Nakliyat Şirketi-Mehmet Orhan<<Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı