Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız ile  ofisten ofise nakliyat gibi taşıma işlemlerinizi en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Taşıma denince akla ilk gelen isimlerin başında gelen firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile 7/24 hizmetinizdedir. Bize ihtiyacınız olduğu her an ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli kendimizi yenileyerek ilerliyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda kendimizi geliştiriyor ve daha iyisini yapmak için çabalıyoruz. Eşyalarınız sizin için kıymetli olduğu kadar bizim için de öyledir. Eşyalarınız evden eve nakliyat esnasında hiçbir şekilde zarar görmeden paketlenir ve taşınır. Üstelik piyasaya göre çok daha uygun fiyatlar ile taşıma işlemlerinizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun araçlarımız hizmetinizdedir. Taşıma öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın ağırlığı, büyüklüğü ve kapasitesi incelenerek sonrasında ki taşıma işlemi için araçlar ayarlanmaktadır. Böylece, hem sizler hem de bizler için kolaylık sağlanmış olmaktadır. Eğer evden eve nakliyat ihtiyacınız varsa ve güvenilir olsun istiyorsanız firmamıza ulaşabilir, en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları

İMZA EVDEN EVE NAKLİYAT’ ın yıllardır evden eve nakliyat yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat İMZA EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve taşımacılığı öyle bir hale getir diki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.

“KALİTELİ HİZMET” Sloganıyla yola çıkan İMZA EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve eşya taşımacılığın güvenli ve kaliteli gerçekleşmesi için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyattan ziyade çevre koşullarını da tespit etmektedir eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigata değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden ( 4 ) eleman gönderip paketlemeyi yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak ta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, ve.” Avrupa dan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir veya fıçı varil tarzı kutulara itinalı bir şekilde konulur.

Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat Firması

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.

Müşteri ile firmamız arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü şirketimizin bir ekip şefinin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu şefle ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması esnasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın nakliye firmamız  bunu da düşünerek Yapı Kredi Sigorta ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü ekipman tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri İMZA EVDEN EVE NAKLİYAT ile değil direkt olarak Yapı Kredi Sigorta  ile muhataptır.

Biz Bursa Orhangazi Evden Eve Nakliyat ailesi olarak tek temennimizin eşyalarınızı bize taşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize taşıtın ki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi ve rahatlığı sizde yaşayın.Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı