Bursa Ambalaj ve Paketleme

Bursa Ambalaj ve Paketleme

Bursa Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve paketleme işi kadar eşyaların ambalajlı düzeyde taşınması da oldukça önem arz etmektedir. İyi şekilde ambalajı yapılmayan eşyalarda taşınma sırasında zarar görme durumu oluşabilmektedir. İmza Evden Eve Nakliyat firması olarak bünyemizde çalışan maaşlı, sigortalı elemanlarımız ile eşyalarınızı birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketliyoruz. Daha sonrasında ise istediğiniz adrese eşyanızın gönderimini sağlıyoruz.

Genellikle müşterilerimize evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşımacılığı gibi başlıca alanlar içerisinde hizmetler sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, battaniye, köpüklü karton koli vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızı paketliyoruz. Taşınma gününde 5 toplamda minimum 5 kişiden oluşan personel kadromuzdan ikisi sadece eşya paketleme işi için tutulmuş personellerdir. Bu personeller sizlerinde eşliğinde eşyalarınızı paketlerken beğenmediğiniz bir kısım olursa eğer tekrar ambalajcı personelden rica edip tekrar eşyanızı ambalajlatma konusunda tercihiniz bulunmaktadır.

Her bir eşyaya özel ambalajlama ve paketleme malzemesi bulunmaktadır. Örnek verecek olursak eğer örneğin elektronik türde olan eşyalar ilk olarak kraft kağıtlara daha sonrasında ise havalı naylonlara sarılarak özel boks koliler içerisinde taşınır. Kumaş türündeki koltuk, kanepe vb. eşyalar ilk olarak havalı naylonlara daha sonrasında ise battaniyelere sarılarak paketleme aşaması tamamlanır.

Elbise dolabınız içerisinde yer alan giysileriniz ise tek tek şeffaf poşetler içine ütüleri kırışmayacak şekilde yerleştiriyoruz. Ardından özel, temiz askılı elbise dolaplarımız içerisinde eşyalarınız taşınır. Son olarak kırılacak türde bulan bardak, tabak, porselen, yemek takımı türünde bulunan eşyalarınız ise kraft kağıtlara sarıyoruz. Daha sonrasında içerisinde köpük içeren karton koliler içine konularak taşınması sağlanır.

Bursa Ambalaj ve Paketleme Hizmetleri

Tüm eşyalarınız birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketlenir ve müşterimize kusursuz düzeyde hizmet sunulması planlanır. Sizlerde kusursuz düzeyde ev, ofis eşya taşımacılığı hizmeti almak için Bursa evden eve taşımacılık şirketini tercih ederek birinci sınıf nakliye hizmeti alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bundan dolayı eğer siz de kaliteli ve güvenli bir hizmetin ayrıcalıklarını yaşamak isterseniz Bursa evden eve nakliyat sizin yanı başınızda. 7/24 hizmet vermeye devam eden nakliye şirketimiz, engin bilgi birikimimizle sahada müşterilerimize bu hizmeti yaşatmak için hazır, nazır ve İmza’yız.Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı