Bursa Depolama Hizmetleri

Bursa Depolama Hizmetleri

Bursa Depolama Hizmetleri

Bursa Depolama Hizmetleri, Bursa’da depolama hizmeti sağlayan İmza Evden Eve Nakliyat şirketi 25 yıllık nakliyat geçmişini geride bırakarak siz değerli müşterilerine profesyonel depolama hizmeti sağlamaktadır.

Akıllı oda tipi eşya depolama olarak adlandırmış olduğumuz depolarda her bireye ait olan odalarda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz.

Eşya deposu odalarımız yangın, deprem, sel, su baskını, terör gibi olumsuz durumlara karışı sigorta güvencesi altında alıyoruz.

Ayrıca güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 korunmalı depolardır. Güvenimizin teminatı olarak  sadece kağıda değil yüreklere de İmza oluyoruz.

Bursa Depolama Hizmetleri Yapan Firmalar

Eşya depomuzda eşyalarınızı aylık ve yıllık baz da kiralayabilir, uzun dönemli işlerinizde eşyalarınızı güvenilir ortam içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Depolama öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak depoya götürülecek olan eşyalara bakılır. Daha sonra size uygun taşıma planı hazırlanarak doğru ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınızın paketlenmesi yapıldıktan sonra personellerimiz tarafından depoya taşırız.

Eşyalarınızın ekspertiz aşamasında eşyanın envanter listesi çıkarıldıktan sonra bir nüshası müşterimize verilecek şekilde hazırlanmaktadır.

Müşterimiz eşyalarına ihtiyaç duyması halinde firmamızdan bir hafta öncesinde randevu alarak ihtiyaç duymuş olduğu eşyayı depomuzdan personellerimiz eşliğinde çıkarıp kullanabilmektedir.

Eşya depomuzda sadece ev tipinde oluşan eşyaları değil aynı zamanda ofis eşyalarınızı, yaz kış lastiklerinizi, otomobil parçalarını, elektronik ekipmanlar, eski maketler, fuar eşyaları, arşiv dosyaları, motosiklet vb. türde bulunan tüm eşyalarınızı güvenli bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

Uygun ölçekli hazırlanmış oda tipi eşya depolarımızda 2+1 ve 3+1 türündeki eşya miktarıyla orantılı büyüklüğe sahip depolarımızda her eşyaya yetecek alana sahiptir.

Depolama hizmeti almadan önce müşterimiz eşyalarının koyulacağı depoyu randevu alarak firmamız sorumlularımız tarafından gösterilebilmektedir.

Tüm eşyalarınızın firmamız personelleri tarafından depoya yerleştirildikten sonra odaların kapısı müşterimizin sorumluğunda beraber mühürlenir. Daha sonra sadece müşterimizin isteğine bağlı olarak tekrar kapıları açılabilmektedir.

Oda tipi depolarımızın iki adet anahtarı vardır ve iki anahtarın biri eksik olunca odaların kapıları kesinlikle açılmamaktadır. Anahtarın birisi müşterimizde diğeri ise firmamız da kalmaktadır.

İmza Evden Eve Nakliyat güvencesi ile profesyonel eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak için mesai saatleri içerisinde firmamızı arayabilirsiniz.

İmza Evden Eve Nakliyat Şirketi-Mehmet OrhanEnter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı