BURSA'NIN EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Evden Eve Nakliyatta Tüm Beklentilerinizi Karşılıyoruz

Bursa İmza Hakkımızda

Bursa’nın en iyi Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak 25 yılın vermiş olduğu deneyim ve güveni sizlere en iyi şekilde yansıtıyoruz. Çeyrek asırlık  tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla birlikte müşteri memnuniyetini ilke edinerek çıktığımız bu yolda birçok mutlu aileye İmza olduk.  Amacımız sektörde her zaman diğer firmalara göre lider konumda olmak ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel düzeyde eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayabilmektir.

Kalite standartları ve sürekli bir şekilde korumuş olduğumuz deneyimleri teknoloji ile birleştirerek en iyi hizmeti sağlamaktayız. Kullanmış olduğumuz Avrupa malı ekipmanlar ile yüksek katlarda oturan müşterilerimizi asansörlü taşımacılık sistemiyle tanıştırarak hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde  hizmet sağlamaktayız.

Bursa’nın en iyi Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak sadece kendi müşterilerimizin değil aynı zamanda çevre sakinlerinin de rahatlığını korumuş oluyoruz. Bina ve Çevre sakinlerinin rahatsız olmamaları için ekiplerimiz çok titiz ve özenli çalışmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde  ekiplerimiz hızlı ve kolay eşyalarınızı taşımaktadır. Böylece eşyalarınızın kırılma,çizilme ve doğabilecek her türlü ezilme ihtimaline karşı   önüne geçmiş oluyoruz.

Her geçen gün artan araç filomuz ve deneyimli personel kadromuzla hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere her zaman nakliye ihtiyaçlarınızı eksiksiz düzeyde karşılamaktayız. Ulaştırma Bakanlığı tarafından aldığımız K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerimiz ile sizlere sorunsuz ambalajlı eşya taşımacılığı deneyimi yaşatmaktayız.

İmza  Evden Eve Nakliyat -Mehmet Orhan

Bursa İmza evden Eve Nakliyat
5700

TAŞINAN EV

9200

GÜVENLİ PAKETLEME

8200

DEPOLAMA HİZMETİ

17200

MUTLÜ MÜŞTERİ

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin...Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı