Büro Taşımacılığı

Bursa Ofis - Büro Taşımacılığı

Bursa Ofis – Büro Taşımacılığı

Bursa Ofis – Büro Taşımacılığı: İmza Evden Eve Nakliyat müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde üstün başarı ve gayreti ofis büro eşya taşımacılığı hizmetlerinde göstermektedir.

Bursa evden eve nakliyat şirketi olarak en hassas taşımacılık işlerinden birisi olan ofis ve büro nakliyesini büyük bir titizlik ve özveriyle profesyonel bir ekip tarafından yürütülmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Yurt genelinde taşımacılık hizmetlerinin tümünde üstün olan nakliyat şirketimiz ofis taşımacılığı konusunda da kendini kanıtlamış bir nakliye şirketidir.

Yapmış olduğumuz sistemli çalışmalar neticesinde ev ve ofis nakliye çözümlerinde hizmet sağlarken yapılan hizmet boyutunun doğru ve kusursuz boyutta yapılabilmesi için çok çaba gösteririz. Doğru ekipman, araç ve malzemelerin kullanımıyla da müşterilerimizin profesyonel düzeyde ofis büro taşımacılığı hizmeti almasını sağlarız. Sizleri hiçbir şekilde iş kaybına uğratmadan nakliye hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertiz tespiti yapılır. Önceden eşyalarınızı görüp size uygun araç, ekipman ve malzemelerin teminini yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınızın nakliyesini yaparız.

Ofis eşya taşımacılığı sunmuş olduğumuz müşterilerimizin kimlik bilgilerini her zaman gizli tutmaya özen göstermekteyiz. Günümüz koşullarında kurulan yeni ofisler teknolojik gereklilikler ile donatılmış olduğundan dolayı yapılan çalışmalar gizlilik niteliğini taşımaktadır. Müşterilerimizin bu hizmette beklentilerini en iyi düzeyde karşılayabilmek için Avrupa standartları kalitesinde ofis taşımacılık hizmetlerimizi geliştirmiş bulunmaktayız.

Bursa Ofis Taşımacılığı

Bursa Ofis- Büro Taşımacılığı olarak gününde firmamız personelleri tarafından ilk olarak önemli evrak ve klasörlerin kolileme işlemi yaparız. Kolilerin kaybolmaması, yerlerinin karışmaması ve sizleri hiçbir iş kaybına uğratılmamanız için kolilere numara sırası verilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Mobilya eşyaların demonte işlemi yapılır ve kraft kağıt, havalı naylon vb. malzemeler kullanılması ile paketleme işlemi yapılır.

Elektronik türde olan bilgisayar, projeksiyon cihazı, yazıcı, fotokopi makinesi türünden olan eşyalar ise paketlenerek araçlarımıza yerleştirilir.

Koltuk, kumaş türünde bulunan eşyalar ise havalı naylonlara sarılır ve tüm ofis içerisindeki eşyalar itinalı bir şekilde toplanması sağlanır. Daha sonra eşyalarınız yine aynı düzen ve çerçeve içerisinde yeni belirtmiş olduğunuz ofise taşınması personellerimiz tarafından yapılır.Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı