Bursa Ev Taşıma Hizmeti

Bursa Ev Taşıma Hizmeti

bursa ev taşıma hizmeti

Bursa Ev Taşıma Hizmeti ile büyük başarılar kazanan Bursa imza, 30 yıla aşkın süregelen verdiği üstün başarılı hizmetleri ile Türkiye şehir içi ve şehirlerarası taşımacılığının başını çekmeye devam etmektedir.

Yılların kazandırmış olduğu engin tecrübelerimizle Bursa ev taşıma, birçok firmanın basit olarak gördüğü gibi çocuk işi olarak görmüyoruz. Çünkü bizim için tam bir profesyonellik işidir. Bizde profesyonel bir firma olarak kendimizi sürekli ileriye doğru götürüyor, tecrübelerimize müşterilerimizin sıcak tebessüm ve mutluluğunu katarak yolumuza devam ediyoruz.

Evde paketleme işi meşakkatli ve sabır gerektiren bir iştir. Çabucak düzensiz sarıp bir iki bant vurarak bitirilecek bir iş değildir.  Kırılabilecek potansiyele sahip ve değerli olan eşyalar ayrı tutulup kaliteli şişme naylon ve özenle kolilere yerleştirilmesi lazım. Biliyoruz ki özellikle Bursa’da yaşayan insanlar eşyalarının kırılıp çizilmesinden şikâyet ediyorlar.  Bundan dolayı nakliye firması seçerken internetten iyice hangisinin en iyi olacağını araştırmak gerekir.

Taşımacılık Aşamaları nelerdir ve süreç nasıl işlemektedir?

 

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Bursa Ev Taşıma Hizmeti konusunda En iyi fiyatın belirlenmesi için nakliyat firmamız ücretsiz bir ekiple ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

  • Sigortalı taşımacılık

En iyi fiyat ve kalite güvencemizin teminatı olan sigorta ile tüm parça eşyalarınızı sigortalatıyoruz. Tüm eşyanızı sigorta kapsamında tutup sorunsuz bir şekilde görevini yerine getirmekte olan ekibimiz uzun yılardır yaptığı işleri layıkıyla yerine getirmektedir. Bunun vermiş olduğu deneyim neticesinde huzur ve güven içerisinde bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat ve her türlü taşımacılık hizmetlerinizi geniş araç filomuz ve deneyimli ekibimiz ile güven içince gerçekleştirmekteyiz.

 

  • Paketleme hizmeti

Sigortalattırdığımız eşyalarınızı uzman ekibimiz güzelce kolileyip paketleyerek olası bir kırılma ve hasarın olmaması için eşyalar, içi balonlu naylon, ambalaj kâğıdı, mefruşat ve kâğıt tampon kullanılarak dışı ise kartonla iyi bir şekilde bantla sarılıp araca yüklemeye hazır hale getirilir. Bu esnada kırılacak eşyalar ayrı tutulur ve ilk önce kanepe buzdolabı gibi büyük eşyalar nakliyat aracına taşınır.

Taşınırken araca yerleştirilecek olan eşyaların nasıl ve ne şekilde istifleneceği önem arz etmektedir. Bundan ötürü işini bilen profesyonel elemanlar hangi tür eşyanın önce veya sonra mı yükleneceğini ya da hangi tür eşyalar yan yana getirilmesi gerektiğini bildikleri için özenle her eşyayı yerleştirirler.

  • Zamanında Teslim

Eviniz müstakil değilse asansörlü nakliyat aracımız sayesinde eşyalarınızın minimum riskle araca yüklüyoruz. Taşırken yerleştirme işini titizlikle yapıp çevreyi, özellikle de bina sakinlerinin huzurunu kaçırmamaya özen gösteriyoruz. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi küçük ve orta çaplı ev eşyalarını gün içinde hazırlayıp yola çıkartıyoruz. Büyük iş yerlerini, fabrikaları veya büro malzemelerini eşyaların çoğunluğuna bağlı 1-2 gün içinde yollamaya hazır hale getiriyoruz.

  • Kalite kontrol

Nakliye aracımız hedef noktaya varıp eşyalar istenilen yere koyulduktan sonra herhangi bir eksiklik, hasar, kırık dökük var mı yok mu diye ekibimiz tek tek tüm parça eşyaları kontrol eder. Düşük bir ihtimal de olsa hasar var ise sigorta sayesinde müşterilerimize bunun ücreti tahsil edilir.

  • Müşteri onayı

Son aşamada ise evden eve nakliyat süreci biter ve ekibimiz müşterilerimizden onay aldıktan sonra oradan ayrılır.

 

 

Bursa Ev Taşıma Hizmeti Sağlayan Firmanıza Nasıl Güvenebilirim?

Çünkü bu işi uzun yıllardır yapıyor %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Ayrıca yük taşıma belgelerinin hepsine (K Yetki Belgesi, Src Belgesi, Psikoteknik Raporuna sahip firma ve çalışanlarımız) sahip olmakla beraber bizimle çalışan müşterilerimizin kalbine güven imzamızı atıyor, marka olma yolunda hızla yol kat ediyoruz.

 

Anlaştığınız fiyata ek bir masrafın olmaması için neler yapılmalı?

Bursa Ev Taşıma Hizmeti sağlayan firmayla anlaşılan fiyat dışında sürpriz bir maliyetle karşılaşmamak için önceden her şeyi anlatıp mesuliyeti üzerinizden atmanız gerekmektedir. Yoksa bazı nakliyatçılar fırsatçılık yapıp ekstradan sizi masrafa sokabilirler.  Kısaca el sıkıştığınız ücret dışında hiçbir ücret kabul etmediğinizi anlaşma yaparken belirtin. Doğru ve en iyi fiyat için lütfen tıklayın.

 Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı