Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

bursa-evden-eve-nakliyat-sirketi

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bursa evden eve Nakliyat hizmetleri olmadan tek başınıza yapmaya kalkıştığınızda hayli zorluk çekebileceğiniz bir iştir. Oldukça fazla öneme sahip olan ve eşyaların zarar görmeden varması için güvenilir bir firmaya ihtiyaç vardır. Bursa ve civarındaki illerde Kamyon boşaltma ve bindirme, Kat içi eşya nakliyatı, binadan binaya her türlü malzeme taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı nakliye, mahalle içi taşıma, öğrenci ve çeyiz eşya taşıması işlemleri yapmaktayız.

Ambalajlama, mobilyalarınızın montajı, duvar montajı ve diğer her türlü montajlama işlemleri hizmetini titizlikle yapmaktayız. Bursa ve civarında Avm, Mağaza, Ofis, iş yeri, Fuar, daire, büro, iplik taşıma ve diğer aklınıza gelebilecek her türlü taşıma işlerinizi itina ile gerçekleştirmekteyiz.
Her Türlü nakliyat işlemlerinize size uygun büyük ve küçük araçlarımız sayesinde ve her bütçeye uygun fiyat ayrıcalıklarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

İş yerinizi, mağazanızı, Ofisinizi, iplik taşıma işlemlerinizi Duvar montajınızı, mobilya montajınızı kaliteli bir şekilde ve hızlıca yapıyoruz.

√ Kat içi nakliyat
√ binadan binaya nakliyat
√ Asansörlü nakliyat
√ Mahalle içi taşıma
√ Semtten semte
√ Şehir içi-dışı
√ fabrikadan fabrikaya
√ Evden Eve taşıma işlemlerinizi titizlikle hedef noktaya ulaştırıyoruz.

Bursa Evden Eve Taşımacılık-İmza Kalitesi

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri,  imza kalitesi ile hizmet sağlayan firmamız, anlayışımız; ekiplerimizi ve her zaman personellerimizin can güvenliğine öncelik vermektir.
Bu sebeple bütün operasyonlarımızda kullanmış olduğumuz yükleme asansörleri ile merdivenlerde zahmet çekmeden nakliye hizmetlerini çok kısa bir süre içinde en az riskle halletmekteyiz.

Bu sayede özellikle şirket olarak her geçen gün biraz daha güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla birçok özel önlem alarak hizmet sektöründeki yerimizi sağlamlaştırdık. Böylece gerçekleştirdiğimiz bütün nakliyatlarda hizmet kalitemizi öncelikli planlarımızın başlarında tutularak her daim referanslı müşteri topluluğu oluşturmaya devam ediyoruz.

Taşımacılıkta eşyalara gelen zararlar her zaman sektörün en önemli sorunlarından birisi olmuştur.
Çeyrek asırlık kurumsal firma tecrübelerimiz ile binlerce operasyonu profesyonel bir şekilde gerçekleştirdik.

Her daim en iyi hizmeti vermeyi prensip edinen bursa evden eve nakliyat Şirketi İmza olarak ilk yaklaşımımız ekiplerimizle birlikte müşterilerimize özel ücretsiz olarak ön fizibilite çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımız hedefinde taşınacak eşyaların sayısı, miktarı, boyutu ve bu alanda daha pek çok bilgi ekiplerimiz tarafından analiz edilmektedir. Daha sonra ise sevkiyatın olacağı gün için en verimli planla en doğru araç ile taşınabilmesini sağlamaktayız.

Firma amaçlarımız arasında her zaman ilk önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti ile verdiğimiz hizmet olmuştur. Peki, %100 müşteri hizmeti nasıl sağlanır? Diye merak edenler için kısaca özetlemek gerekirsek;
İlk başta karşımıza çıkan ölçüt firmamızın çalışma etiğidir. Şirketimizin bünyesinde çalışan bütün ekip arkadaşlarımız saygı ve hoşgörü ile hizmet vermektedirler. Daima insan ve eşya güvenliğini öncelik tutarak, hizmet alanı da hizmeti vereni de mağdur etmemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Asla Kaliteden Ödün Vermeyen Çalışma Anlayışımız

Her zaman personellerimize saygı gösterip ve en iyi alt yapı hizmetimizi seferber ediyoruz. Her türlü teknolojiyi uygulamaya koyuyor çalışanımızın yükünü hafifletmiş oluyoruz. Dar ve çok yoran merdiven aralarında zorluk çekmeden taşımayı gerçekleştirmek için asansör hizmetini her operasyonumuzda kullanmaya devam ediyoruz. Bu şekilde işini severek yapan personellerimizin ortaya koyduğu hizmet niteliğini en üst kademede tutup bunun bilincinde çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Kalitesi ve disiplini ile daima öne çıkan yapımız bu alanda çok başarılı projeleri gerçekleştirmektedir.
Bu yapıyla kaliteyi ve disiplini öne çıkartarak çok muvaffakıyet bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
Bütün bu hizmetlere ilaveten sistemli bir şekilde ürünlerde kırılma ve hasar durumlarına karşın ambalajlanırken sigortalatarak her ihtimale karşı maddi hasar teminatı sunuyoruz. Bu yönden bakıldığında sektörde kurumumuz sadece Bursa’da değil aynı zamanda tüm Türkiye’de nakliye hizmeti söz konusu olduğunda akla ilk gelen firma olma yolunda büyük başarılara İmza atıyor.

Kazalara Karşı Koruma Hizmeti sağlıyoruz

Operasyonlarımızda bazen ister istemez çeşitli kazalar ve trafik kazaları oluşabiliyor. Ama bu tür kazalarla baş edebilmek son derece hayati önem taşımaktadır. Bu çözümlerin birincisi de her türlü kaza ya da hasar durumuna karşı sizleri koruyan taşıma sigortası oluyor. Böylelikle ister taşıma esnasında isterse de trafik kazası ile oluşsun eşyalarınızın her birisine karşılık maddi zararı temin zararınız karşılanıyor. Tüm süreçleri uzman ekiplerimize bırakmanız ve bu tür kazalara karşı bizim kendi demonte önlemlerimizi almamız sigorta işlemi için zararınızı fazlasıyla karşılayacaktır.
Özellikle de eşyalarınızın yeni olması, gerek taşınma esnasında gerekse de yerleştirme esnasında hiçbir şekilde zarar gelmesini istemiyorsanız Bursa evden eve nakliyat hizmetleri ile iletişime geçin.Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı