Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri

Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri

Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri


Coronavirüs Hastalığına Rağmen Bursa Evden Eve Hep Yanınızda

Nakliyatta Korona virüs Tedbirleri; Koronavirüs, insan vücuduna çok çabuk ve hızlı yayılan bir virüs türüdür. Genellikle elle temas ve solunum yoluyla vücuda yayılır. Biz de, Bursa  Evden Eve Nakliyat olarak bunun bilincinde olup hassasiyet içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sadece İşimizi değil aynı zamanda bedenimize de gerekli olan özen ve temizliği gösteriyor, böylece her halükarda sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Dünyada hızla yayılan ve hayatımızı olumsuz etkileyen bu salgın hastalık, çoğu sektör gibi hizmet sektörü olan nakliye üzerinde de olumsuz etki oluşturmaktadır. Bu durum bugünlerde hepimiz için zorlayıcıdır. Fakat  her zaman olduğu gibi her türlü taşımacılık işinizin sorunsuz halletmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Nakliyatta Koronavirüs Tedbirleri-Aldığımız Önlemler

Bursa imza evden eve nakliyat şirketi olarak zorlu koşullara rağmen, bölge çapındaki çalışmalarımızın devamı güvenli ve sağlam tedbirler almamıza borçluyuz. Bundan dolayı Şirketimizin her zamanki gibi çalıştığını ve hizmet portföyümüzün etkilenmediğini söylemekten mutluluk duymaktayız. COVID-19 olan bu virüs çeşidi her taşımacılık işlemi sonrası kamyonların içerisi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor, memnuniyetin için gereken her türlü hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin ve ekip arkadaşlarımızın can güvenliği olmasından dolayı maskesiz ve eldivensiz ekiplerimizi çalıştırmıyoruz. Ayrıca ekip arkadaşlarımızın ve değerli müşterilerimizin can güvenliği için nakliyattan önce ve sonra çalışanlarımızın el ve elbiselerini dezenfekte etmelerini sağlıyoruz.

İkna edilenlerle değil, inanmış bir ekiple birlikte çeyrek asırlık bir bilgi birikimiyle çıktığımız bu yolda müşterilerimizin memnuniyetini ilke edindik. Yolumuza hangi engel çıkarsa çıksın geri adım atmadık ve vatandaşlarımıza karşı bu tutumumuzu göz önünde bulundurmaktan asla taviz vermedik.

Kalite onaylı şirketimizin kararı aşağıdaki gibidir

 

– Müşterilerin eşyalarına verilen değer aynı şekilde sağlığına da verilecektir.
– Çalışanlar ellerini düzenli olarak yıkayıp mikroplardan arındıracaktır.

– Araçlarımız her taşıma sonrası dezenfekte edilip temizlenecektir.

– Bütün paketleme işlemleri sıfır olup hijyenik ambalajlama malzemeleri ile yapılacaktır.

>>Bursa İmza Evden Eve Nakliyat-Mehmet Orhan<<Enter your keyword

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı